KOREKCJA USZU

Zabieg korekcji uszu, zwany inaczej otoplastyką- jest to  jeden z bardziej popularnych zabiegów wykonywany u wielu pacjentów w różnych grupach wiekowych. U osób dorosłych zabieg można wykonać praktycznie w każdym wieku natomiast u dzieci, zabieg wykonuje się dopiero ok. 8 roku życia.

 

Korekta odstających uszu, dla wielu pacjentów jest zabiegiem warunkującym dobre samopoczucie. Zabieg trwa ok. godziny, polega  on na korekcji tych części małżowiny usznej, które przyczyniają się do zbytniego odstawania uszu od czaszki.

 

 

Przygotowanie do zabiegu :

 

Przed każdym zabiegiem wymagana jest konsultacja, na której Doktor Pabiańczyk szczegółowo omówi wskazania, przeciwwskazania, przygotowanie przed i postępowanie po zabiegu.

 

 

Czas zabiegu : około 1 godziny

Wizyta kontrolna : po tygodniu i po miesiącu

Zabiegi wykonywane w znieczuleniu miejscowym

 

Konsultacja przed zabiegiem

200zł

 

Plastyka korekcyjna odstających uszu

4000zł - 5000zł

 

Plastyka korekcyjna jednego ucha

3000zł

 

Zmniejszenie uszu

5000 – 6000zł

 

Korekcja zwiniętych uszu

5000 – 6000zł

 

Rekonstrukcja małżowiny usznej

15000 – 20000zł

 

Rekonstrukcja rozerwanego płatka ucha

1000 - 1500zł

 

 

Po wykonanym zabiegu konsultacje, wizyty, zmiany opatrunku, usunięcie szwów i wszystkie dodatkowe wizyty: bezpłatnie. Podane ceny zabiegów są orientacyjne. Dokładana cena zostaje ustalona na konsultacji przed zabiegiem i zależy m.in. od stopnia trudności planowanej operacji, ilości wymaganych materiałów chirurgicznych, rodzaju znieczulenie itp.

 

Cennik nie stanowi oferty handlowej wg art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego i jest publikowany tylko w celach informacyjnych. Podane ceny mogą ulec zmianie. Zastrzegamy sobie prawo do zmian. Ostateczna cena za wybraną usługę będzie ustalana w trakcie konsultacji kwalifikacyjnej przed zabiegiem.

 

 

 

Skontaktuj się z nami

 

Przejdź do cennika

ul. Zacisze 6

31-156 Kraków

 

GODZINY OTWARCIA:

pn-pt: 9:00 – 20:00

sobota: 9:00 – 13:00

niedziela: ZAMKNIĘTE

Rejestracje e-mail:

rejestracja@instytutdermatologii.com