LASER FRAKCYJNY CO2

Bez cienia wątpliwości można powiedzieć, że laser frakcyjny CO2 to urządzenie będące najnowszym osiągnięciem technologicznym stosowanym w dermatologii. Polecamy go szczególnie osobom po 30 roku życia, które chcą stymulować naturalne procesy odnowy swojej skóry.

 

Z jego pomocą można skutecznie odmłodzić skórę – również tę z uszkodzeniami posłonecznymi, wygładzić zmarszczki, blizny i bruzdy, poprawić napięcie skóry, skorygować blizny pozostałe po trądziku, jak również znacznie wyrównać koloryt cery.

 

Niezwykle ważne jest, że wszystkie te procesy możemy przeprowadzić bez tworzenia widocznych i bolesnych ran, które długo się goją. Laser frakcyjny CO2 pozwala osiągnąć doskonałe efekty odmładzające bez konieczności długiej rekonwalescencji, charakterystycznej dla zabiegów chirurgicznych. Jednocześnie efekty jego działania można z powodzeniem porównać do rezultatów osiąganych dzięki drobnym zabiegom chirurgicznym.

 

Twarz po takim zabiegu jest gładsza a sama skóra bardziej napięta i jędrniejsza. Blizny, bruzdy oraz nierówności w kolorycie zostają znacznie zredukowane. Efekt odmłodzenia i liftingu widać już po jednym zabiegu, ponieważ skóra zostaje de facto w całości przebudowana.

 

 

 

 

Skontaktuj się z nami

 

Przejdź do cennika

zdjęcie

ul. Zacisze 6

31-156 Kraków

 

GODZINY OTWARCIA:

pn-pt: 9:00 – 20:00

sobota: 9:00 – 13:00

niedziela: ZAMKNIĘTE

zdjęcie

Rejestracje e-mail:

rejestracja@instytutdermatologii.com

zdjęcie