MASAŻ TWARZY

MASAŻ TWARZY HISZPAŃSKI

 

Sięga najgłębszych zmarszczek i rozprawa się z nimi po hiszpańsku – z przytupem i na długo.  Jest to masaż przeciwzmarszczkowy. Polega na pobudzaniu krążenia i stymulacji tkanki łącznej w obszarze poszczególnych zmarszczek. Pobudzające ruchy masażu wraz z wybranymi kosmetykami  powodują wzmożone wchłanianie substancji aktywnych, co owocuje głębokim odżywieniem skóry i pobudzeniem naturalnych mechanizmów regeneracji tkankowej.

 

Masaż twarzy Hiszpański  120 zł/60 min

 

 

MASAŻ TWARZY LIMFODRENAŻ

 

Masaż twarzy na bazie limfodrenażu, ta skuteczna procedura przeciwdziałania starzeniu się skóry. Wygładza naskórek, umożliwia nawilżanie twarze od wewnątrz, zapobiega powstawaniu zmarszczek, efektywnie usuwa z twarzy zmęczenie (obrzęki, kręgi pod oczami) rozluźnia napięcie twarzy.

 

Masaż twarzy Limfodrenaż 110 zł/40 min

 

 

MASAŻ TWARZY MIOPLASTYCZNY

 

Jest to odmładzający masaż mięśni twarzy, szyi i dekoltu, który  głęboko  oddziaływuje  na tkanki za równo powierzchniowe jaki i głębokie, tym samym kompleksowo je regenerując,  dodatkowo w trakcie masażu dochodzi do maksymalnego pobudzenia przepływu krwi, dotlenienia  i odżywienia skóry, Efektem zabiegu jest spłycenie zmarszczek,  poprawa owalu twrzy oraz jej kolorytu.

 

Masaż twarzy Mioplastyczny  110 zł/60 min

 

 

 

 

 

Skontaktuj się z nami

 

Przejdź do cennika

ul. Zacisze 6

31-156 Kraków

 

GODZINY OTWARCIA:

pn-pt: 9:00 – 20:00

sobota: 9:00 – 13:00

niedziela: ZAMKNIĘTE

Rejestracje e-mail:

rejestracja@instytutdermatologii.com