MODELOWANIE SYLWETKI

Nasz świat nieustannie pędzi naprzód. Aby dotrzymać mu kroku, musimy żyć szybko. To niestety sprzyja nieodpowiedniej diecie i nieregularnym posiłkom. Jeśli dodamy do tego stres, siedzący tryb życia pomiędzy biurkiem, samochodem a kanapą i brak czasu oraz ochoty na regularną aktywność fizyczną to mamy prosty przepis na nadmiar tkanki tłuszczowej.

 

To problem, który dotyczy wielu kobiet oraz mężczyzn i przyczynia się do obniżenia ich samooceny, poczucia własnej wartości oraz atrakcyjności w oczach innych. A od tego już niedaleko do chronicznego obniżenia samopoczucia i stanów depresyjnych.

 

Nierzadko zdarza się i tak, że pomimo regularnych treningów oraz restrykcyjnej diety nasze ciało nie wygląda, tak jakbyśmy tego oczekiwali. To może powodować postępujące zniechęcenie oraz frustracje, bo przecież się staramy, a trwałych efektów brak.

 

Rozwiązaniem jest nowoczesna medycyna estetyczna, która doskonale radzi sobie z miejscowym przerostem tkanki tłuszczowej. Oddziałując na konkretne partie ciała, jesteśmy w stanie wymodelować sylwetkę, skutecznie radząc sobie z opornym tłuszczem zgromadzonym miejscowo.

 

 

Skontaktuj się z nami

zdjęcie

ul. Zacisze 6

31-156 Kraków

 

GODZINY OTWARCIA:

pn-pt: 9:00 – 20:00

sobota: 9:00 – 13:00

niedziela: ZAMKNIĘTE

zdjęcie

Rejestracje e-mail:

rejestracja@instytutdermatologii.com

zdjęcie