NITHYA TERAPIA COLAGENOWA

Spektakularne efekty

młodość w najczystszej postaci,

rezultaty, których nie możesz sobie wyobrazić

 

Kolagen to białko, które odpowiada za młodość naszej skóry. Jest sojusznikiem, którego pomoc jest niezbędna w każdej strategii przeciwstarzeniowej. Należy również do głównych czynników przyczyniających się do utrzymania młodego i zdrowego wyglądu skóry. Niestety po 25 roku życia nasz organizm traci zdolność naturalnej produkcji kolagenu. Efektem tego procesu jest utrata młodzieńczej jędrności skóry i pojawienie się pierwszych zmarszczek. Na szczęście dysponujemy sprawdzonym sposobem, który jednocześnie odmładza skórę i stymuluje ją do wznowienia produkcji kolagenu, zarówno w obrębie twarzy, jak i innych części ciała.

 

Nithya to seria wysokiej jakości produktów kolagenowych do użytku gabinetowego i pielęgnacji po zabiegowej. Z ich pomocą można osiągnąć spektakularne rezultaty odmłodzenia i ujędrnienia. A to wszystko już po jednym zabiegu. Warto również wspomnieć, że Nithya to jedyne na polskim rynku produkty tego typu, które posiadają osobną linię przeznaczoną do zabiegów na twarz i osobną dla zabiegów na ciało. Dzięki temu można skutecznie zadbać o każdą część ciała, która wymaga wygładzenia i odmłodzenia.

 

NATYCHMIASTOWA JĘDRNOŚĆ I ROZŚWIETLENIE ORAZ DŁUGOTRWAŁE ODMŁODZENIE

 

Mezoterapia Nithya pozwala na uzyskanie natychmiastowych efektów w postaci niezwykle rozświetlonej, gładkiej, jędrnej i elastycznej skóry już po pierwszym zabiegu. Produkt jest przeznaczony również do redukcji zmarszczek na delikatnych obszarach takich jak okolice oka. Nithya gwarantuje błyskawiczne efekty, które możemy zobaczyć gołym okiem, do których należy znaczna redukcja zmarszczek i odzyskanie młodzieńczego blasku. Jednak to nie wszystko. Nithya daje również efekty długotrwałe polegające na stymulacji komórek do ponownej produkcji kolagenu, dzięki czemu proces starzenia się zostaje spowolniony.

 

 

 

Zabieg kolagenem NITHYA  na twarz  1200 zł/amp.

Zabieg kolagenem NITHYA  na ciało   1400 zł/amp.

 

 

Skontaktuj się z nami

zdjęcie

ul. Zacisze 6

31-156 Kraków

 

GODZINY OTWARCIA:

pn-pt: 9:00 – 20:00

sobota: 9:00 – 13:00

niedziela: ZAMKNIĘTE

zdjęcie

Rejestracje e-mail:

rejestracja@instytutdermatologii.com

zdjęcie