PLASTYKA POWIEK

Korekta powiek zwana także plastyką powiek jest mało inwazyjnym zabiegiem, który daje bardziej niż zadowalające efekty. W tej sytuacji nie dziwi fakt, że rokrocznie decydują się na niego tysiące pacjentów. Również w Klinice Urody Idealle przeprowadzamy setki takich zabiegów.

 

Po przeprowadzeniu plastyki powieki są zdecydowanie odmłodzone, wygładzone i napięte a co za tym idzie, cała twarz wygląda na świeżą, wypoczętą oraz zrelaksowaną. Ma to szczególnie duże znaczenie dla osób, które nieuchronnie zauważają u siebie oznaki starzenia i chcą je skutecznie niwelować.

 

Wśród naszych pacjentów są osoby, którym młody wygląd zapewnia pewność siebie w życiu osobistym i zawodowym, ale również i takie, które po prostu chcą z uśmiechem codziennie spoglądać w lustro, widząc swoje świeże i naturalne odbicie bez oznak upływającego czasu. Dla nich korekta powiek to prawdziwe błogosławieństwo ze strony medycyny estetycznej.

 

Plastyka powiek jest procedurą stosunkowo prostą, jednak aby została przeprowadzona prawidłowo, wymagane są znaczne umiejętności i doświadczenie.

 

Doktor Rafał Pabiańczyk posiada zarówno wiedzę fachową, umiejętności, jak i doświadczenie w przeprowadzaniu tego typu zabiegów. A efekty jego pracy każdorazowo zachwycają pacjentów.

 

 

 

Skontaktuj się z nami

 

Przejdź do cennika

zdjęcie

ul. Zacisze 6

31-156 Kraków

 

GODZINY OTWARCIA:

pn-pt: 9:00 – 20:00

sobota: 9:00 – 13:00

niedziela: ZAMKNIĘTE

zdjęcie

Rejestracje e-mail:

rejestracja@instytutdermatologii.com

zdjęcie